OFERTA 2024/2025

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych oraz kursów prowadzonych na UKSW

Rozwijaj swoją karierę z UKSW!

Marzysz o poszerzeniu swojej wiedzy, umiejętności i kompetencji? Chcesz być krok przed innymi na rynku pracy?

Studia podyplomowe i kursy na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie to idealna okazja, by osiągnąć swoje zawodowe cele!

NOWOŚĆ:
CYBERBEZPIECZEŃSTWO
I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Incydenty zarejestrowane przez CERT pokazują, że największym zagrożeniem w cyberświecie są oszustwa komputerowe. Człowiek jest najsłabszym ogniwem systemów zabezpieczeń, dlatego ważne jest podnoszenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych. Nasze studia podyplomowe „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie” łącząc doświadczenie naukowców i praktyków oraz współpracę z Policją, oferują wgląd w skomplikowany świat cyberbezpieczeństwa.

Dostępne specjalizacje:
1) administracyjno-prawna;
2) informatyka śledcza.

STUDIA PODYPLOMOWE

Sprawdź naszą ofertę i zarejestruj się już dziś!

GENEALOGIA. tEORIA
I PRAKTYKA

2250 ZŁ/SEMESTR

EDYTORSTWO

2500 ZŁ/SEMESTR

KREATYWNE PISANIE

2250 ZŁ/SEMESTR

MARIOLOGIA

6 SEMESTRÓW
300 ZŁ/SEMESTR

KIEROWNICTWO DUCHOWE

4 SEMESTRY
750 ZŁ/SEMESTR

TEOLOGIA APOSTOLSTWA

6 SEMESTRÓW
300 ZŁ/SEMESTR

STUDIA PODYPLOMOWE REALIZOWANE ZE ŚRODKÓW AGENCJI BADAŃ MEDYCZNYCH

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ UKSW?

RENOMOWANA UCZELNIA

Nasze programy kształcenia są tworzone we współpracy
z ekspertami z różnych dziedzin, co gwarantuje najwyższą jakość nauczania.

BOGATA OFERTA EDUKACYJNA

Proponujemy szeroki wachlarz kierunków podyplomowych
i kursów, które pozwalają na zdobycie specjalistycznej wiedzy, umiejętności
i kompetencji.

PRAKTYCZNE PODEJŚCIE

Kładziemy duży nacisk na praktyczne aspekty nauczania. Dzięki współpracy z firmami i instytucjami z różnych branż, słuchacze mają możliwość zdobycia realnych doświadczeń zawodowych i nawiązania cennych kontaktów.

DOŚWIADCZENI WYKŁADOWCY

Nasza kadra to wybitni specjaliści i praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pasją.

STUDIUJ NA UKSW!

Nie zwlekaj! Dołącz do grona ambitnych profesjonalistów, którzy zainwestowali w swoją przyszłość.

Dział Innowacji Dydaktycznych, Szkoleń i Jakości Kształcenia